هدف ما این است که شما در خانه پادیاو احساس نکنید که در هتل هستید یا مکانی ارزان برای خوابیدن، دوست داریم اینجا را مثل خانه خودتان بدانید و مثل ما تجربه زندگی امروزی را در یک خانه سنتی و در یک محله تاریخی داشته باشید. زندگی مدرن امروز مخصوصا در شهرهای بزرگ باعث شده ما از فضاهایی مثل حیاط و بام محروم باشیم و اعضای خانواده کمتر فرصت دورهم جمع شدن را داشته باشند. 

خانه پادیاو شامل 6 فضا است و ظرفیت کلی خانه 6 نفر است. جبهه شمالی خانه، 2 اتاق تو در تو  دارد که فضای شخصی ما است که در آن زندگی میکنیم. در جبهه غربی خانه آشپزخانه و یک فضای نشیمن وجود دارد و 3 اتاق هم برای شما مهمان های عزیز داریم. ظرفیت مناسب هر اتاق 2 نفر است اما در صورت تمایل شما، 1 نفر هم کف خواب میتواند اضافه شود که هزینه اتاق تغییر میکند.

شرایط اتاق ها:

  • اتاق اصلی ما در طبقه همکف قرار دارد. نامش "ایرج افشار یزدی" است. دارای یک تخت دو نفره و یک فضای مستقل برای دستشویی (فرنگی) و حمام است. مساحت آن 14 متر مربع است. همچنین در راهروی کنار آن یک فضای نیم طبقه کم ارتفاع نیز به مساحت 6 متر مربع وجود دارد. گرمایش اتاق شوفاژ و سرمایش آن اسپیلیت است. قدمت این اتاق صفویه است. هزینه اتاق شبی، 270 هزار تومان برای مهمان ایرانی خواهد بود. ( قیمت اتاق برای مهمان های خارجی شبی 45 یورو است)
  • دو اتاق دیگر در گودال باغچه قرار دارد و یک سرویس دستشویی (فرنگی) و حمام مشترک در حیاط موجود است. فضاهای پایین همه دستکند است. مساحت اتاق ها 10 مترمربع است. گرمایش از طریق شوفاژ و برای سرمایش  پنکه موجود است (فضای گودال باغچه خنک تر است). یکی از اتاق های پایین شامل 2  تخت تک نفره است. اسم اتاق "محمد کریم پیرنیا" است و هزینه آن شبی 230 هزار تومان برای مهمان ایرانی است (مهمان خارجی شبی 40 یورو است). اتاق دیگر که به آن "مهدی آذر یزدی" میگوییم، تشک پنبه ایی روی تخت دارد و تک نفره است. قیمت اتاق برای مهمان ایرانی شبی 130 هزار تومان ( مهمان خارجی شبی 25 یورو) است.

همچنین اگر به تشک اضافه نیاز داشتید هزینه آن برای هر نفری مهمان ایرانی 90 هزار تومان ( مهمان خارجی 15 یورو ) در هر شب می باشد.

 

* قیمت ها با صبحانه است. ( صبحانه کلاسیک ایرانی)

* امکان پخت و پز در خانه موجود نیست چون ما دوست داریم در مدتی که شما در یزد هستید فرصت کنید به دیگر همکاران و دوستان ما سر بزنید و از فضاهای دیگر هم در هنگام ناهار و شام استفاده کنید.

 

ساعات ورود و خروج:

ساعت پذیرش مهمان 2 بعدظهر به بعد و ساعت تخلیه اتاق 12 ظهر است. 

امکان پذیرش مسافر بعد از ساعت 11:30 شب یا قبل از ساعت 6:30 صبح نیست.

 

 * لطفا قبل از رزرو و تماس، قوانین خانه،فضاهای خانه و خدمات ما را مطالعه کنید.

* لطفا در صورتی که تشریف میآورید حتما ساعت ورودتان را از قبل به ما اطلاع دهید چون اینجا خانه است و ما نگهبان و پذیرش نداریم.